logo firmy

Główna treść strony

International MBA w IBD Business School

Źródło: Picjumbo.com

IBD Business School zaprasza na oficjalną prezentację programu International MBA, oferowanego we współpracy z Buckinghamshire New University z Wielkiej Brytanii i rekomendowanego przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową.Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia br. w Warszawie, w Sienna Training Centre (ul. Sienna 73) w formule „dnia otwartego", w godz. 14.00-17.00. Po prezentacji programu zaplanowana jest część networkingowa wraz z poczęstunkiem.

Celem spotkania jest nie tylko przedstawienie samego programu International MBA i warunków uczestnictwa dla kandydatów, ale także brytyjskich standardów kształcenia na poziomie Master of Business Administration czy omówienie najnowszych światowych trendów w tej dziedzinie. W gronie prelegentów będą przedstawiciele wszystkich trzech ww. instytucji, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami także podczas indywidualnych rozmów. A wśród nich: Włodzimierz Buśkiewicz, Prezes Zarządu, IBD Business School; prof. Jan Nowak, Dyrektor Programów MBA, IBD Business School; dr Lrraine Watkins-Mathys, Dziekan Wydziału Projektowania, Mediów i Zarządzania, Buckinghamshire New University (via video); Phillip Wood, Szef Szkoły Zarządzania i Studiów Zawodowych, Buckinghamshire New University; Michael Dembinski, Główny Doradca, BPCC i Russell Towlson, Dyrektor, BPCC Trade.

Część oficjalna spotkania będzie prowadzona w języku angielskim. Zobacz więcej o programie spotkania, prelegentach i tematyce wykładów: agenda spotkania i zgłoszenia udziału.

Dziennikarzy, zainteresowanych tematyką spotkania i chcących wziąć w nim udział, uprzejmie prosimy o wpisanie w formularzu zgłoszeniowym przy nazwisku nazwy redakcji, którą reprezentują, lub potwierdzenie obecności pod adresem aopalinska@ibd.pl, lub telefonicznie ( +48 605 639 424). press release