Główna treść strony

Formularz rejestracyjny - Dostęp do HRNews


Wypełnienie poniższego formularza zapewnia możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego korzystania ze wszystkich zasobów serwisu. Dodatkowo w ramach bezpłatnej subskrypcji raz w tygodniu na podany adres mailowy będzie wysyłany newsletter z najważniejszymi informacjami z branży HR.

UWAGA: Jeśli zamówisz newsletter dla min. 2 swoich współpracowników, zarówno Ty jak i osoby zgłoszone otrzymacie 2-miesięczną bezpłatną kartę OpenCard, która gwarantuje do 50% zniżki na zamawiane jedzenie w kilkuset restauracjach w Polsce!

Informacje kontaktowe

Nazwa firmy*:
Województwo*:

Firma zatrudnia*:

Imię*:
Nazwisko*:
Stanowisko*:
Telefon*:
Email*:
* Pola obowiązkowe
Zgadzam się na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Studio Wiedzy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Lewicka 14/12, oraz ich wykorzystywanie w celach marketingowych i promocyjnych. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania zgromadzonych danych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Zgodnie z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. subskrybując newsletter HRnews wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na adres elektroniczny podany w formularzu.


Po odesłaniu formularza otrzymasz e-mail od jednego z naszych konsultantów potwierdzający rejestrację w serwisie HRNews.

ZAZNACZ jeśli jesteś także zainteresowany otrzymywaniem informacji zawierających najlepsze i najbardziej konkurencyjne cenowo oferty szkoleń. Skorzystaj z bezpłatnej prenumeraty newslettera Akademii HRNews. Dzięki temu będziesz otrzymywać raport na temat tego, z jakich ofert warto skorzystać.