logo firmy

HRNews - Reklama

Reklama

Reklama w serwisie HRnews.pl


KIM JESTEŚMY:

HRNews to największy w Polsce serwis skierowanych do branży HR. Zapraszając do współpracy ekspertów, publikując rzetelne informacje na temat rynku pracy oraz artykuły dotyczące narzędzi i metod wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi, staliśmy się niezastąpionym kompendium wiedzy wykorzystywanym przez HR-owców w ich codziennej pracy. HRNews to również miejsce refleksji nad kondycją polskiego HR oraz kierunkach jego rozwoju.

Aktualnie ponad 30 tys. osób miesięcznie korzysta z www.hrnews.pl. 9000 to liczba zarejestrowanych użytkowników i odbiorców naszego cotygodniowego newslettera.

PROFIL KLIENTA:

HRNews to idealna platforma promocji dla firm, które pragną polecić swoje usługi i dotrzeć do potencjalnych klientów.

Propozycje reklamowe kierujemy do firm wspierających rozwój i motywację pracownika. Publikujemy informacje, w wybranej przez Klienta formie, dotyczące szkoleń, wydarzeń branżowych, narzędzi HR, programów pozapłacowych, coachingu, rekrutacji i doradztwa personalnego, wydawnictw i pozycji książkowych.

FORMY REKLAMOWE:

  • Bannery
  • Mailingi
  • Informacje w newsletterze
  • Publikacja ofert szkoleniowych
  • Artykuły sponsorowane
  • Linki Sponsorowane
  • Profile firmowe
  • Publikacja ofert pracy
  • Inne ustalane indywidualnie z Klientem


CEL:

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie. Chętnie doradzimy w optymalnym wykorzystaniu środków finansowych przeznaczonych na reklamę w naszym serwisie lub pomożemy w przygotowaniu odpowiednich materiałów. Oferujemy pełne wsparcie i doradztwo w przygotowaniu skutecznej kampanii.

WYBRANI KLIENCI:

Agora S.A. (GazetaPraca.pl), Benefit Systems S.A., BIGRAM S.A., Bonus System Polska S.A., Grupa Pracuj Solutions Sp. z o.o. (Pracuj.pl), Global Business Center Sp. z o.o., DOM WIEDZY Sp. z o.o., House of Skills, EMPRIZ Sp. z o.o., Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o., Humanway Sp. z o.o., INFOR PL S.A., Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o., Jobrapido S.r.l., Most Wanted! s.c., Nowoczesna Firma S.A., Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.,Seka.edu Sp. z o.o., eRecruitment Solutions Sp. z o.o., Signal Iduna Polska TU S.A., United Business DevelopmentZainteresowaliśmy Cię?

Pobierz ofertę

W celu otrzymania oferty wypełnij poniższy formularz

Imię * :
Nazwisko * :
Telefon * :
E-mail * :
Firma * :
* Pola obowiązkoweSkontaktuj się z nami:

Joanna Pietrzak – Redaktor Naczelna HRNews
joanna.pietrzak@hrnews.pl
tel.: 531-977-305

Magdalena Garstka – Project Manager
magdalena.garstka@hrnews.pl
tel.: 600-065-118