logo firmy

Główna treść strony

Beach Volleyball Business Cup Sopot 2013

Data:

29 czerwca 2013 r.

Miejsce:

Sopot

Cel:

Beach Volleyball Business Cup Sopot 2013 to nowa odsłona znanego już pomorskim pracodawcom turnieju, który po raz pierwszy odbył się w 2011 roku. Ideą turnieju od początku jest promocja takiej postawy pracodawców, która przełoży się na pozytywne relacje i budowę zaangażowania pracowników. To te elementy traktujemy, jako kluczowe dla rozwoju i budowy przewagi rynkowej firmy.

Narzędzi skutecznej komunikacji i budowy pozytywnych relacji w firmie jest wiele. Jako sposób na wzmocnienie ducha zespołu, zwiększanie poczucia przynależności do firmy, promowania potencjału pracowników oraz własnej marki, proponuję siatkówkę. Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim pracy zespołowej.

Udział w, oprócz doskonałej zabawy, to także okazja do promowania własnej firmy, rozwoju kontaktów i inspiracja do dalszego rozwoju.

Opis:

Rejestracja Uczestników już ruszyła!

Zapisz swoją firmę i wystawcie reprezentacje na Beach Volleyball Business Cup 2013 – SOPOT 2013. To niepowtarzalne wydarzenie odbędzie się 29 czerwca na boiskach przy sopockim molo.

Jeśli twoja firma nie wystawiła jeszcze żadnej drużyny, wypełnij formularz rejestracji poniżej. Skontaktujemy się z Tobą!

Spiesz się! Liczba uczestników jest ograniczona do 32 drużyn, o przyjęciu decyduje zgłoszenie!

Cena:

-

Kontakt:

Monika Reszko
tel: 509 07 37 37
e-mail: monika.reszko@bvbcup.pl